Lewcio & Marciniak Kancelaria Prawna partnerem w projektach społecznych

22 listopada 2022
Udostępnij:

Kancelaria Prawna Lewcio & Marciniak podjęła współpracę z Fundacją Mecenat, która realizuje szereg projektów mających na celu szerzenie świadomości prawnej wśród społeczeństwa, rozwój polskiej kultury i sztuki, a także wsparcie prawne artystów i twórców, w szczególności w zakresie ochrony praw autorskich.

W ramach działań rozwijających szerzenie wiedzy prawniczej wśród młodych ludzi mamy zaszczyt poinformować o rozpoczęciu projektu Kancelarii Prawnej Lewcio & Marciniak i Fundacji Mecenat z LXVII Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Warszawie. W jego ramach, w dniu 14 października 2022 roku został przeprowadzony w ww. liceum wykład otwarty pt. „Teoria prawa karnego materialnego z elementami zagadnień procesowych”, który spotkał się z szerokim zainteresowaniem wśród młodzieży.

Cały artykuł dostępny jest na portalu Rynek Prawniczy.

Życzymy miłej lektury.

 

Niniejszy wpis powstał w ramach współpracy Kancelarii Adwokackiej Lewcio & Marciniak w Warszawie i Kancelarii Adwokackiej Lewcio & Marciniak w Częstochowie z Fundacją Mecenat celem podnoszenia świadomości prawnej społeczeństwa i propagowaniu idei rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w Polsce.

 

logo.jpg (32 KB)

 

Biuro rachunkowe, księgowość, ZUS, KadryRestrukturyzacja, oddłużanie, adwokat Warszawa, adwokat Częstochowa, adwokat Tomaszów Mazowiecki, adwokat Warszawa, adwokat, społeczeństwo,  projekty społeczne, kancelaria projekt społeczny, kancelaria pomoc, Szerzenie świadomości prawnej, Adwokat Częstochowa, fundacja mecenat, rozwój świadomości społecznej, kancelaria patronem w konkursie, patronat, historia państwa i prawa polskiego, wiedza prawnicza, fundacja, projekty społeczne, Kancelaria Lewcio & Marciniak partnerem w projektach społecznych, lewciomarciniak, Kancelaria Lewcio & Marciniak, Rynek Prawniczy,

 

 

Kancelaria Lewcio & Marciniak
Z ostatniej chwili
8 grudnia 2022

Zniesienie współwłasności – na czym polega?

Współwłasność jest to stan, w którym własność rzeczy przysługuje niepodzielnie kilku osobom, zaś zniesienie współwłasności zakłada likwidację tego stanu. Zgodn...

Więcej