Obsługa osób fizycznych

Kancelaria Prawna Lewcio & Marciniak reprezentuje klientów indywidualnych w sprawach sądowych we wszelkich rodzajach postępowań, przed Sądami Rejonowymi, Sądami Okręgowymi, sądami Apelacyjnymi oraz Sądem Najwyższym.

Adwokaci Kancelarii w Warszawie, adwokaci w Częstochowie i adwokaci w Tomaszowie Mazowieckim reprezentują Klientów w całej Polsce w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, windykacji należności, postępowaniach administracyjnych i podatkowych przed wszelkimi organami administracyjnymi.

Reprezentujemy na etapie postępowań administracyjnych, podatkowych, oraz sądowoadministracyjnych, w tym przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym oraz Naczelnym Sadem Administracyjnym.

Sprawy Prawa Pracy

Radcowie Prawni Kancelarii Lewcio & Marciniak reprezentują Klientów w całej Polsce w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, negocjacjach, czy sporach konsumenckich.

Sprawy Bankowe

Dochodzimy roszczeń osób, które czują się pokrzywdzone w relacjach z instytucjami finansowymi, w tym bankami. Reprezentujemy w tzw. sprawach frankowych, sprawach WIBOR oraz niewypłacanych kosztów i prowizji bankowych w kredytach konsumenckich.

Sprawy rodzinne

Wyspecjalizowany w rozwodach Adwokat oraz Radca Prawny w Kancelarii ma szczególne doświadczenie w sprawach rodzinnych. Reprezentujemy w sprawach rozwodowych, sprawach o kontakty z dziećmi, sprawach o alimenty, sprawach o wydanie dziecka, sprawach władzę rodzicielską, walczymy w procesach o miejsce przebywania i zamieszkania dziecka.

Sprawy spadkowe

Dla Klientów indywidualnych prowadzimy również sprawy o spadek, darowiznę, podział majątku, odwołanie darowizny, dziedziczenie ustawowe i testamentowe, czy zniesienie współwłasności nieruchomości.

Porady prawne

Ponadto, udzielamy pisemnych i ustnych porad prawnych, zapewniamy sporządzanie i opiniowanie umów z zakresu wszystkich dziedzin prawa, opracowywanie wszelkich pism procesowych i innych dokumentów prawnych.

Restrukturyzacja i upadłość

Doradca restrukturyzacyjny Kancelarii Lewcio & Marciniak (potocznie syndyk) prowadzi sprawy z zakresu upadłości i restrukturyzacji, w tym w szczególności upadłości konsumenckiej.

Często zadawane pytania

Jak umówić się na poradę prawną?

Aby umówić się na poradę w Kancelarii Prawnej Lewcio & Marciniak, prosimy skontaktować się z nami pod nr. telefonu +48 790 767 484, bądź wysłać zapytanie na adres mailowy: kancelaria@lewciomarciniak.pl

Czy jest możliwość umówienia się na poradę online?

Jak najbardziej, Kancelaria Lewcio & Marciniak umożliwa przeprowadzenie porady z Adwokatami z Warszawy i Częstochowy w formie wideokonferencji lub zapytania wysłanego na adres mailowy kancelarii: kancelaria@lewciomarciniak.pl

Siedziby Kancelarii znajdują się w Warszawie, Częstochowie i Tomaszowie Mazowieckim - czy mogę powierzyć sprawę, która toczy się przed sądem w innym mieście?

Tak. Reprezentujemy klientów przed sądami w całej Polsce, niezależnie od miejsca, w którym toczy się sprawa. 

Kto w Kancelarii zajmuje się sprawami z zakresu restrukturyzacji?

Doradca restrukturyzacyjny Kancelarii Lewcio & Marciniak w Warszawie i Częstochowie zajmuje się sprawami związanymi z:

  • upadłością konsumencką,
  • doradztwem restrukturyzacyjnym,
  • udzielaniem porad prawnych, 
  • zastępstwem procesowym w sprawach restrukturyzacyjnych i upadłościowych,
  • doboru odpowiednich rozwiązań w celu minimalizowania ryzyka wynikającego z prowadzenia działalności gospodarczej,
  • reprezentowaniem dłużnika lub wierzyciela;

Kto w Kancelarii zajmuje się sprawami z zakresu prawa rodzinnego?

Kancelaria Lewcio & Marciniak specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Wykfalifikowani adwokaci od spraw rodzinnych w Warszawie i Częstochowie zajmują się sprawami rozwodowymi i alimentacyjnymi i rodzinnymi.

Artykuły powiązane

13 marca 2022

Restrukturyzacja – co musisz o niej wiedzieć, kiedy prowadzisz firmę.

Restrukturyzacja to dla wielu sposób na wyjście z długów i patowej sytuacji w jakiej znalazło się przedsiębiorstwo. Pamiętajmy, że jeśli tylko mamy obawy związane z p...

Więcej
10 marca 2022

Oddłużenie dla każdego - "upadłość konsumencka"

Od 24 marca 2020 roku obowiązują nowe przepisy Prawa Upadłościowego, które znacznie upraszczają możliwość skorzystania z dobrodziejstwa jakim jest tzw. „upadłość konsu...

Więcej
25 lutego 2022

Wojna = inflacja? Czy kryzys Rosyjsko – Ukraiński odbije się na polskich kieszeniach?

Kancelaria Adwokacka Mokotów, jest piętek 25 lutego 2022 r., drugi dzień wojny Rosyjsko – Ukraińskiej. Cena euro wzrosła do 4,66 za zł, chociaż wczoraj w pierwszym odr...

Więcej
Z ostatniej chwili
19 marca 2023

Przepadek przedsiębiorstwa - kiedy grozi i jakie są jego konsekwencje?

W aktualnej sytuacji gospodarczo – prawnej przedsiębiorstwa mogą być ofiarą przestępstw, a także mogą zostać wykorzystywane do popełniania przestępstw lub ukrywania ich skutk...

Więcej